Sarıyer’de Can Arat Komedisi

Devre arası transfer döneminde ilerlemiş yaşına rağmen Sarıyer’e transfer edilen Can Arat, aşırı kiloları nedeniyle alay konusu oldu. Karşıyaka maçının son dakikasında oyuna alınan Can Arat’ın profesyonel futbol oynamasına izin vermeyecek kadar kilolu olması tribünlerin tepkisini çekti.

Sarıyer’i yönetenlere soruyoruz hangi akla hizmet bu oyuncuyu transfer ettiniz? Bu haldeki bir adama Sarıyer Kulübü ne kadar para ödemektedir? Oyuncunun transferini istediği belirtilen Bahri Kaya’ya kimse hesap sormuş mudur? Can Arat, Bahri Kaya’nın asker arkadaşı mıdır ki, bu haliyle son saniyelerde bile olsa forma giymesi ve maç başı ücreti alması sağlanmaktadır?Sarıyer’in altyapısından gelen genç bir oyuncuya 5 dakika 10 dakika olsun forma şansı verilmezken Can Arat’a bu kıyakçılığın yapılması ayıp değil midir?

Son olarak; Can Arat’ın bu haliyle forma bulması canını dişine takarak mücadele eden diğer futbolculara hakarettir, güneşli bir Pazar günü kalkıp Sarıyer’i desteklemeye gelen Sarıyer taraftarına hakarettir, geçmişi ile Türk Futbolunun tartışmasız bir markası olan Sarıyer’in armasına ve formasına hakarettir, hatta hatta kendi çapında bir kariyer sahibi olan, süper ligde büyük takımlarda oynamış olan Can Arat’ın şahsını da küçük düşürmektir.

Sarıyer Yönetiminin olaya el koyup, ancak amatör liglerde yaşanacak bu komediye son vermelerini rica ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şuanda 0 ziyaretçi çevrimiçi
0 ziyaretçi, 0 üye