Sarıyer Yine Hayalleri Yıktı!

Sezona iddialı başlayan Sarıyer, seyircisinin önüne çıktığı ilk karşılaşmada Menemen Belediyespor’a 3-1 mağlup olarak büyük hayal kırıklığına yol açtı. Karşılaşmanın ilk 25 dakikasında rakibine oranla daha baskılı bir oyun sergileyen Sarıyer, maçın diğer bölümlerinde oyundaki üstünlüğünü kaybetti ve hiç varlık gösteremedi.

Maçın 44. dakikasında Sarıyer ceza sahası içerisine gelen topun üstünden atlayarak Gökhan Ünal’ın topla buluşturan Serkan Yalçın’ın hediyesi ile konuk ekip 1-0 öne geçti. Gökhan Ünal’ın ilk şutunda gole engel olan Serdar Kulbilge ikinci şutta çaresiz kaldı ve ilk yarı Menemen’in 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

Karşılaşmanın ikinci yarısında çok dağınık bir görüntü veren Sarıyer, 60’da Samet Ali Kaya ve 85’de Kerem Bulut’un gollerine mani olamadı. Maçın son saniyeleri oynarken kullanılan köşe vuruşunda Kıvanç Karakaş topu kafa vuruşu ile ağlara göndererek skoru ilan etti.

Bahri Kaya’nın cezası nedeniyle tribünden izlediği karşılaşmaya Sarıyer taraftarının ilgisi büyük olmasına rağmen rakibin 2. ve 3. gollerinden sonra tribünler neredeyse tamamen boşaldı. Sarıyer gelecek hafta dış sahada Etimesgut ile karşılaşacak