Sahamız Can Çekişiyor

Sezona aldığı iki galibiyetle çarpıcı bir başlangıç yapan Sarıyer’i ilerleyen haftalarda bekleyen bir tehlikeye dikkat çekiyoruz. Sezonun ilk maçında sahamızda konuk ettiğimiz Manisaspor’u 2-1 mağlup ederken, saha zeminin son derece kötü durumda olduğu dikkatlerden kaçmadı. Henüz yaz mevsiminde oluşumuz ve futbol sezonun başında olmamıza rağmen zeminin bu denli kötü oluşu Sarıyer İlçesi Beden Terbiyesi ekiplerinin görevlerini tam anlamıyla yerine getirmediği yorumlarına yol açtı.

Sezona iyi bir başlangıç yapan Sarıyerimizin yakaladığı avantajı saha zeminin kötü olması sebebiyle kaybedebileceği muhtemel puanlar yüzünden kaybetmemesi adına İlçe Spor Müdürü Namık Şişman Bey’i göreve davet ediyor ve gerekli bakım çalışmalarının kış şartları bastırmadan tamamlanmasını diliyoruz.

Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde Sarıyer sokaklarına asılan pankartlarla Sarıyer Kulübü’ne başarı dileklerini sunarak jest yapan ve iktidarın Sarıyer temsilcisi olarak gördüğümüz AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ın da ilgililerle gerekli görüşmeleri ve girişimleri yaparak sorunun çözümüne katkı sağlamasını umut ediyoruz.

Lacivertbeyaz.net olarak bu haberi yapmaktaki gayemiz kimseyi eleştirmek yada kırmak değil, önümüzdeki haftalarda Sarıyerimizin karşılaşabileceği bir sıkıntıya dikkat çekmektir. Umut ediyoruz ki ilgililer gerekli hassasiyeti göstererek “Sarıyerimizin Gözbebeği” Kulübümüzün sıkıntı yaşamasına izin vermeyeceklerdir.