Sarıyer’de Yaser Farkı

Ligin 3. haftasında sahasında Amed Sportif’i konuk eden Sarıyer, karşılaşmayı Yaser Yıldız’ın kafa golü ile 1-0 kazandı. Karşılaşmanın ilk yarısında her iki takımda net pozisyon bulamadı ve oyun dengede geçti. İkinci yarının ise hemen başlarında sağ taraftan gelişen atağımızda Alim Harlak çok güzel ortaladı ve Yaser Yıldız klasına yakışır bir kafa vuruşu ile Sarıyer’i öne geçirdi. Golden sonra da oyunu tutmasını bilen Sarıyer rakibe gol fırsatı tanımadı. Maçın son dakikalarına girilirken Amed takımından Hasan hakeme itirazdan önce ikinci sarı kartı sonra da kırmızı kartı görerek oyun dışında kaldı.

Sarıyer’de ilk 11’de oyuna başlayan genç oyuncu Kerem etkisiz göründü ve ikinci devrede yerini Abdullah’a bıraktı. Sarıyer’de diğer oyuncu değişiklikleri 89’da Alim-Bertul ve 90’da Nuri-Doğukan şeklinde gerçekleşti. Maçın adamı attığı gol ve oynadığı istekli oyunla Yaser Yıldız olurken, Nuri, Feyyaz, Adem ve Hüseyin günün iyi isimlerindendi.

Sarıyer bu skorla puanını 9’a çıkartarak yoluna kayıpsız devam etti ve liderliğini korudu. Beyaz Martı önümüzdeki hafta dış sahada Gümüşhanespor ile karşılaşacak.